אודות

תוכן עניינים

אודות המרכז להדברת נמלים 

המרכז להדברת נמלים כולל מדבירים אשר שמו להם למטרה לבצע הדברת נמלים תוך הקפדה על איכות, מקצוענות ותודעת שירות גבוהה. בין אם מדובר על לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים, אין אחד שלא צריך את השירות הניתן על ידי החברה. במשך שנות הפעילות של החברה, קהל הלקוחות נוכח לדעת כי מדובר בצוות מקצוענים מהמעלה הראשונה ולאחר ביצוע ההדברה הלקוחות לא ראו יותר נמלים. 

מקצועיות, למידה ותודעת שירות -הערכים המנחים את חברתנו 

הדרך להדברת נמלים איכותית מתחילה בבחירת חברה מקצועית. כאשר אתם מבחינים בנמלים במקומות שונים בבית, הרי זה המקום לקרוא לחברת הדברה מקצועית. המרכז להדברת נמלים מעסיק מדבירים מנוסים אשר להם ניסיון רב שנים בתחום ההדברה תוך שימוש בחומרי הדברה מתאימים בהתאם לסוג הנמלים. 

 התגובות החיוביות של קהל הלקוחות עודדו את צוות המדבירים בחברתנו להמשיך ולהעמיק את הידע בתחום ההדברה, לקבל את הכלים המתקדמים ביותר לכדי ביצוע הדברה מוצלחת. מקצועיות, למידה רבה ותודעת שירות גבוהה – כל אלו מנחים את צוות המדבירים בחברתנו. בסבלנות אין קץ צוות המדבירים שלנו מגיע לכל הלקוחות בכל שעות היממה ומעניק להם שקט נפשי בכל הקשור לביצוע הדברה. 

יתרונות של השירות שלנו 

בעת הזמנת החברה שלנו , צוות המדבירים יגיע ערוך ומוכן לביצוע הפעולה. כאשר הלקוחות יזמינו אותנו לביצוע הדברה הם ייהנו ממספר יתרונות:

ייעוץ בנוגע לחומרי הדברה: כאשר צוות המדבירים שלנו יגיע ללקוחות הוא ישמח לסייע בכל הקשור לבחירת חומרי הדברה מתאימים.

ליווי במסגרת ההדברה: חברתנו לא רק מבצעת את ההדברה ועוזבת את המקום אלא דואגת לליווי צמוד הכולל יומן הדברה מפורט ובו תמצאו את כל החומרים הפעילים בהם נעשה שימוש במסגרת ההדברה. 

בהתאם לצרכים של הלקוחות: חברתנו תדאג לבצע את ההדברה בהתאם לצרכים של הלקוחות בכל שעות היום והלילה.

להרגיש בטוחים בעת הזמנת הדברה

השאיפה של המרכז להדברת נמלים היא לאפשר לקהל הלקוחות להרגיש הכי בטוחים בעת הזמנת שירותי הדברה ולכן האני מאמין של החברה כולל ערכים שונים אשר היא פועלת על פיהם במטרה להעניק את השירות הטוב ביותר. 

הנה הערכים אשר מנחים את צוות המדבירים בחברתנו:

 צוות מדבירים מורשה: על מנת שתרגישו הכי בטוחים בעולם, אנו דואגים להעסיק אך ורק מדבירים מורשים אשר להם רישיון הדברה בתוקף והם מוסמכים לביצוע ההדברה. צוות המדבירים בחברתנו עבר בהצלחה הן מבחנים עיוניים והן מבחנים מעשיים והם ערוכים ומוכנים לביצוע הדברה. כל מדביר המגיע לבית פרטי או בית עסק של לקוח מצויד ברישיון הדברה בתוקף על מנת לבצע את ההדברה ולאפשר ללקוח להרגיש בנוח בידיעה כי עומד מולו מקצוען אמיתי אשר רכש השכלה רחבה ולא מדובר בחובבן שאינו מבין דבר או חצי דבר בהדברה של נמלים, אלא בדיוק ההפך. 

עמידה בתו תקן של המשרד להגנת הסביבה: אנו דואגים לעבוד עם חומרי הדברה בעלי עמידה בתו תקן של המשרד להגנת הסביבה. השימוש בחומרים אלו מאפשר לנו לבצע את ההדברה בצורה מקצועית ביותר בהתאם לשביעות הרצון של קהל הלקוחות שלנו אשר ממשיך לתת בנו אמון בשל הבחירה בחומרי הדברה איכותיים. 

אחריות על ההדברה: חברתנו דואגת להעניק אחריות על ביצוע ההדברה. במקרה בו תיתכן רמת נגיעות גבוהה, הרי אנו נשמח לסייע לכם ולהגיע שוב למקום במטרה לבצע הדברה מקיפה ללא כל תוספת תשלום. 

 מחירון: אנו דואגים להציע לקהל הלקוחות שלנו את המחירים המשתלמים ביותר ולא על חשבון האיכות. 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 077-805-0636

לקוחות ממליצים
מאמרים אחרונים
תנו לנו לייק
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 077-805-0636

למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום